czwartek, 7 czerwca 2012

Polacy wymordowali miliony Żydów


Prześladowana przez "antysemickich" (czy skrytykowanie szukającej taniego rozgłosu kretynki pochodzenia żydowskiego to... antysemityzm?) internautów Debbie Schlussel apleuje: "To nie jest Auschwitz ani nawet warszawskie getto. Odejdźcie."

Debbie Schlussel, publicystka takich amerykańskich tytułów jak: "New York Post", "The Wall Street Journal" czy "The Washington Times", we wtorek opublikowała na swoim blogu wpis, w którym oskarżyła Polaków o utrzymywanie obozów śmierci i masowe morderstwa Żydów. To jej odpowiedź na gafę prezydenta USA Baracka Obamy, który w jednym z ostatnich przemówień użył określenia "polskie obozy śmierci".

"Polacy wymordowali miliony Żydów, utrzymywali kilka obozów śmierci i i wyeliminowali prawie całą moją rodzinę z obu stron, tak samo jak setki tysięcy innych żydowskich rodzin. To nie byli tylko naziści. To były dziesiątki tysięcy gorliwych Polaków. Obama nie popełnił tutaj gafy. Gorliwi polscy kaci zajęli ważne miejsce wśród gorliwych katów Hitlera" - napisała na blogu Schlusel, dodatkowo zestawiając wizerunki polskiego godła i swastyki.
http://natemat.pl/17757,pisala-ze-polacy-wymordowali-miliony-zydow-teraz-przesladuja-ja-antysemiccy-hejterzy

wszyscy fani zaproszeni są na stronę Debbie:

http://www.facebook.com/debbiesfanpage

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz