poniedziałek, 14 maja 2012

Wielki Kanion Lecha Kaczyńskiego

Wielki Kanion Lecha Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński ogłosił nową lokalizację pomnika prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego: powinien stanąć przed Muzeum Powstania Warszawskiego, a imieniem jego brata miałaby zostać nazwana pobliska ul. Towarowa

Jednak nie jest pewne, czy to do końca dobry pomysł. Ulica Towarowa jest krótka i nie oddaje z pewnością dostatecznie dobrze wielkości byłego prezydenta, bohatera spoczywającego na Wawelu. Dlaczego by nie pokusić się o nazwaniem imieniem Lecha Kaczyńskiego ulic Marszałkowskiej czy Al. Jerozolimskich? Czemu nie zmienić nazwy Wiśle, królowej polskich rzek? Czemu wreszcie nie wystosować sugestii do Baracka Obamy, aby Wielki Kanion nosił teraz imię naszego dzielnego prezydenta?

2 komentarze:

  1. Ten wpis jest źle skategoryzowany - powinien znaleźć się kategorii "medialny szum", podkategoria "szumy własne autora". Nie każdy kto umie pisać, powinien to robić.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ślicznie dziękuję za pozostawienie swojej opinii! Mądrość niewątpliwą wyrażoną w ostatnim zdaniu (którą całkowicie podzielam!) uzupełnić należałoby o: Nie każdy, kto potrafi mówić, powinien pchać się do sejmu.

    OdpowiedzUsuń